• Wpisów: 1838
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis: 21 dni temu, 15:33
  • Licznik odwiedzin: 326 157 / 3878 dni
 
cygany
 „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada,
lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma,
lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” – Jan Paweł II


26 czerwca w sali kameralnej Samorządowego Ośrodka Kultury w Nowej Dębie miało miejsce uroczyste spotkanie 31 osób aktywnie zaangażowanych w realizację Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa w latach 2014-2020 na terenie miasta i gminy Nowa Dęba z udziałem przedstawicieli nowodębskich władz oraz sołtysów i radnych.


    Burmistrz Wiesław Ordon, zastępca burmistrza Leszek Mirowski, przewodniczący Rady Miejskiej Wojciech Serafin oraz kierownik MGOPS Maria Tomczyk złożyli wszystkim zaproszonym gościom podziękowania za bezinteresowną pomoc, wyjątkowe poświęcenie i zaangażowanie w pracę na rzecz lokalnej społeczności w zakresie realizacji Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020. Wyrazem wdzięczności i uznania za dotychczasową współpracę były symboliczne upominki oraz okolicznościowe dyplomy. Uroczystość dopełnił słodki poczęstunek przy kawie i herbacie.


    W imieniu dyrektora Caritas Diecezji Sandomierskiej za szerzenie wolontariatu oraz idei przyświecających działalności Caritas na ręce burmistrzów oraz kierownika MGOPS zostały złożone podziękowania i pamiątkowe dyplomy.MGOPS

Źródło strona MiG Nowa Dęba
woluntariusze.jpg


woluntariusz1.jpg

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.