Wpisy użytkownika Cygany z dnia 3 marca 2018

Liczba wpisów: 1

cygany
 
Człowiek Roku 2017 w powiecie tarnobrzeskim - artykuł ze strony Miasta i Gminy Nowa Dęba
02-03-2018

   W piątek, 23 lutego na salonach „Złotego Dukatu” w Tarnobrzegu odbyła się uroczysta  gala finałowa plebiscytu Człowiek Roku 2017  w powiecie tarnobrzeskim, zorganizowanego przez redakcję Echa Dnia w czterech kategoriach:
-KULTURA
-DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA I CHARYTATYWNA
-SAMORZĄDNOŚĆ I SPOŁECZNOŚĆ LOKALNA
-BIZNES
Zwycięzców w poszczególnych kategoriach wyłonili czytelnicy. Miło nam poinformować, że jednym z laureatów Plebiscytu został wiceprzewodniczący rady Miasta i Gminy Nowa Dęba p. Marian Tomczyk, który w kategorii SAMORZĄDNOŚĆ I SPOŁECZNOŚĆ LOKALNA zajął drugie miejsce nominowany za wiarygodność, nieugiętość, niezmienność postawy. Dzięki jego postawie wybudowano wiele kilometrów dróg asfaltowych w Cyganach, pozyskano środki na dokończenie Centrum Kultury Lasowiackiej w Cyganach.
Jak sam twierdzi wyróżnienie to nie byłoby możliwe, gdyby nie wspólna praca przez wiele lat z koleżankami i kolegami radnymi obecnej i wcześniejszych kadencji, Burmistrzem, czy też z pracownikami Urzędu Miasta i Gminy Nowa Dęba oraz wieloma osobami wspierającymi wszelkie działania. Obecnym na gali był również Burmistrz Miasta i Gminy p. Leszek Mirowski.

RL/M
Źródło Strona MiG Nowa Dęba
www.nowadeba.pl/(…)art,czlowiek-roku-2017-w-powieci…

Zdjęcia Echo Dnia
www.echodnia.eu/(…)czlowiek-roku-2017-w-powiecie-ta…


Zdjęcia Echo Dnia
człowiek 2.jpg


człowiek 1.jpg


człowiek 3.jpg