Wpisy użytkownika Cygany z dnia 22 lipca 2014

Liczba wpisów: 2

cygany
 
                                    W dniu  17 czerwca   w Zespole Szkół w Cyganach uczniowie klasy II i III wraz ze swoimi wychowawczyniami panią Małgorzatą Stec i panią Renatą Rybką przy współpracy nauczyciela przedmiotów artystycznych panią Zofią Sędyką przygotowali  dla swoich rodziców uroczystość, podczas której  połączono obchody Dnia Matki i  Dnia Ojca.  W ten sposób dzieci doceniły rolę obojga rodziców i podziękowały za trud włożony w ich wychowanie. Była to też okazja do tego, aby każde z dzieci zaprezentowało się jak z najlepszej strony podczas występu artystycznego, przygotowywanego przez nie z wielkim zaangażowaniem przez wiele tygodni. Po części artystycznej dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie przygotowane upominki i kwiaty. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem.
                                                                                                                                                        Zofia SędykaDSC_0172.JPG


DSC_0129.JPG


DSC_0171.JPG


DSC_0175.JPG


DSC_0185.JPG


DSC_0208.JPG


DSC_0213.JPG
  • awatar Cygany: Należy podziękować nauczycielom i wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego miłego i cudownego spotkania.
  • awatar seoxlc: Ale fotka zawsze najważniejsza :)
Pokaż wszystkie (2) ›
 

cygany
 

KARTA  INTERPELACJI  Nr 16


1.    Imię i nazwisko radnego
zgłaszającego interpelację      Marian Tomczyk

2.    Interpelacja dotyczy  

Zwracam się z prośbą o podwyższenie terenu przy przystanku autobusowym  Cygany II  znajdującego się przy w Cyganach przy drodze powiatowej  (przy wyjeździe z Cygan w stronę Chmielowa).
W związku z zaniżeniem drogi przy w/w przystanku po każdych opadach atmosferycznych  tworzy się kałuża wody , która utrudnia pasażerom korzystanie z tego przystanku.
Proszę również o postawienie zadaszenia dla podróżnych , które chroniłoby oczekujących pasażerów przed opadami deszczu .