Wpisy użytkownika Cygany z dnia 9 czerwca 2013

Liczba wpisów: 3

cygany
 
Przyłącz kanalizacyjny z pomieszczęń OSP i dawnego baru został wykonany.
 

cygany
 
Objazd spowodowany przebudową mostu na Trześniówce w szybkim  tempie powoduje niszczenie naszych dróg.
  • awatar dsgs: A nie przyszło wam do głowy, że to przez ten próg zwalniający? Przecież na zdjęciach widać, że kierowcy chcąc częściowo ominąć próg zwalniający, zjeżdżają z drogi w pobliżu tego progu. Postawcie jeszcze więcej takich samych to na pewno będziecie mieć jeszcze "lepsze" drogi... Oczywiście dziury w drodze występują także w innych miejscach, ale na tych kilku zdjęciach wyraźnie widać, że droga została uszkodzona ewidentnie z powodu tego progu, bo jakoś w innych miejscach gdzie nie ma progu zwalniającego, nie ma też dodatkowego metrowego pobocza... Pozdrawiam mieszkańców i życzę wam wytrwałości, bo dróg przez opieszałość urzędników nie remontuje się zbyt szybko...
Pokaż wszystkie (1) ›
 

cygany
 
Planowane imprezy w Cyganach:

- 20-21.07.2013r - Dni Kultury Lasowiackiej

-24-25.08.2013r- "Piknik Cygański"
               w ramach Dni Cygan

15.09.2013r - Lasowiackie Ziemniaki


O ile  Dni Kultury Lasowiackiej i Lasowiackie Ziemniaki wydają się imprezami realnymi o tyle "Piknik Cygański" stoi pod znakiem zapytania.
Z przykrością trzeba donieść, że impreza ta została pominięta podczas przyznawania przez gminę środków i nie dostała dofinansowania.
Dlaczego w tym roku nie znalazła uznania w oczach  osób przyznających dofinansowania ?

Nie stawiajmy jednak tej imprezy na straconej pozycji.
  • awatar Cyganiak: Normalne, że Gmina nie chce dać pieniędzy. Impreza lepsza niż w Dębie to zazdroszczą. Po co WSIOKI mają się bawić. Lepiej zrobić imprezę w mieście chociaż dużo gorszą.
Pokaż wszystkie (1) ›