Wpisy użytkownika Cygany z dnia 24 sierpnia 2011

Liczba wpisów: 6

cygany
 
  • awatar gość: głosy damskie-NĘDZA
  • awatar gość: A jednak byli organizatorzy.Wpisali się na M. dyplomie.Było organizatorów3. w zaproszeniu na piknik było dużo więcej.Tak to jest jak się nie wie co się chce czy prawda lepsza czy fałsz? Zawsze prawda się obroni.Wstyd tak manipulować , ale jakie rozumki takie informacje.
  • awatar gość: W Cyganach to najlepsze rozumki mają ci co im się nie chce nic robić , tylko zazdroszczą.A zazdrość jest najgortsza. Powinniście się cieszyć, że wspólnymi siłami osiągneliście wspaniałą imprezę a wy się kłócicie kto był organizatorem.@gość:
Pokaż wszystkie (10) ›
 

cygany
 
Specjalne dyplomy i nagrody rzeczowe otrzymali nowodębscy uczniowie - laureaci i finaliści olimpiad przedmiotowych.

Nagrody uczniowie otrzymali w ramach realizacji lokalnego programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży przyjętego przez Radę Miejską w Nowej Dębie w 2008 r. Z rąk burmistrza Wiesława Ordona oraz przewodniczącego Rady Miejskiej Wojciecha Serafina i Przewodniczącego Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Kazimierza Skiminy otrzymała je dwójka laureatów olimpiad z ubiegłego roku szkolnego: Katarzyna Samojeden, uczennica klasy III gimnazjum w Cyganach, laureatka konkursu z j. niemieckiego na szczeblu wojewódzkim oraz Maciej Musiał uczeń klasy VI Szkoły Podstawowej nr 3 w Nowej Dębie, laureat konkursu z j. angielskiego.

Nagrody otrzymała także trójka finalistów olimpiad: Mateusz Dudek z klasy III Gimnazjum nr 1 w Nowej Dębie, za sukces w konkursie z j. niemieckiego oraz uczestnicy konkursu z chemii, uczniowie klasy III Gimnazjum nr 1 w Nowej Dębie – Przemysław Furtak i Tomasz Kot.

Dyplomy uznania otrzymali także rodzice uczniów oraz nauczyciele: Beata Metryka - nauczycielka j. niemieckiego z gimnazjum w Cyganach, Liliana Kulig - nauczycielka angielskiego ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Nowej Dębie, oraz nauczyciele z Gimnazjum nr 1 w Nowej Debie: j. niemieckiego - Monika Żurek-Tabor i chemii – Marzena Zöllner.

Jak podkreślił podczas spotkania burmistrz Wiesław Ordon – To wspólny sukces uczniów i nauczycieli, którzy swoją ciężką pracą zapracowali na te wyniki ale także rodziców. Szkoła bowiem uzupełnia tą pracę, którą na co dzień ze swoimi dziećmi wykonują rodzice.

Więcej na stronie UMiG Nowa Dęba
 www.nowadeba.pl/oswiata/art203.html
  • awatar gość: Brawo dla Cyganów.
  • awatar gość: chyba dla Kasi za talent i jej nauczyciela za przygotowanie ale fakt faktem reprezentuje Cygany szkoda że ona jedna tylko:/
  • awatar gość: Brawo Kasiu;D
Pokaż wszystkie (7) ›
 

cygany
 
21 sierpnia na MSZY Św. o 10.30 na ręce ks. KANONIKA zostały złożone podziękowania za 20 LAT pracy duszpasterskiej (jako proboszcz) w naszej PARAFII.
  • awatar gość: Wszystkiego naqjlepszego dla Księdza Proboszcza.
  • awatar gość: Dziękujemy za piękne kazania.
  • awatar gość: Dziękujemy, że jest Ksiądz z nami. Dziękujemy za wszystko.
Pokaż wszystkie (4) ›