Wpisy użytkownika Cygany z dnia 16 sierpnia 2011

Liczba wpisów: 2

cygany
 
Już w najbliższą środę 17 sierpnia Wisła Kraków rozegra jeden z dwóch kluczowych meczów tego sezonu o awans do piłkarskiej elity Europy. Jej przeciwnikiem w drodze do fazy grupowej Ligi Mistrzów będzie mistrz Cypru – APOEL Nikozja.


Podczas meczu nie zabraknie akcentu nowodębskiego. W wyniku dobrej współpracy krakowskiego klubu z miejscowym Stowarzyszeniem Kultury Fizycznej POGOŃ Nowa Dęba dzieci z Nowej Dęby i CYGANÓW wezmą czynny udział w oprawie wydarzenia poprzez wprowadzenie zawodników obu drużyn na boisko. -Całość będzie można oglądać na żywo w telewizji POLSAT. – mówi prezes SKF POGOŃ Wojciech Bulanowski i dodaje: -Dzieci musiały spełnić szereg kryteriów które na organizatora nakłada UEFA, dlatego też nie wszystkie Orliki będą mogły pojechać na mecz.

W tym miejscu należą się podziękowania za dobrą współpracę dla dyrektora Samorządowego Ośrodka Sportu i Rekreacji Adama Szugrocińskiego, który zadeklarował pokrycie kosztów transportu dzieci do Krakowa, oraz Pani Dorocie Siekierce z Active Trade / Marek Travel. Serdeczne podziękowania kierujemy również w stronę Klubu WISŁA KRAKÓW, który w ten sposób postanowił wyróżnić dzieci z Nowej Dęby.


Także jeszcze raz zachęcamy wszystkich do obejrzenia środowej transmisji z meczu w telewizji POLSAT i kibicowania naszym przyjaciołom z Krakowa.
Początek transmisji środa,
17 sierpnia - 20:45
FILM: Przygotowania do meczu

film: www.wisla.krakow.pl
  • awatar gość: czyje dzieci? brak szczegolow
  • awatar gość: Brawo, następna promocja Cyganów.
  • awatar gość: A co to za różnica. Ważne, że ktoś z Cyganów tam będzie.
Pokaż wszystkie (4) ›
 

cygany
 
Podczas PIKNIKU CYGAŃSKIEGO zostanie zorganizowany przez WORD Tarnobrzeg "Rodzinny Piknik Rowerowy" w którym zapraszamy do udziału rodzica z dzieckiem.
Będzie on polegał na jeździe na rowerze po torze przeszkód i łatwych pytań z ruchu drogowego.
Każde z uczestniczących dzieci dostanie upominek a dodatkowo 10 najlepszych par dostanie nagrody.
Serdecznie zapraszamy do udziału.
Przypominamy: udział może wziąść rodzic z dzieckiem.

Dodatkowo na temat PIKNIKU prosimy czytać na stronach:

- konkurs
cygany.pinger.pl/(…)vii-piknik-cyganski-21-sierpnia

-organizatorzy
cygany.pinger.pl/(…)piknik-cyganski-21-sierpien-nie

-atrakcje
cygany.pinger.pl/(…)vii-piknik-cyganski-21-sierpien…