Wpisy użytkownika Cygany z dnia 9 maja 2011

Liczba wpisów: 2

cygany
 
14 maja (sobota)o godz. 17.00 w budynku szkoły
odbędzie się spotkanie mieszkańców Cygan z właścicielem Osadnika, który przedstawi swoją koncepcję co do niego oraz swoje zamierzenia co do rozbiórki wałów.
Zapraszamy wszystkich mieszkańców do uczestnictwa w tym spotkaniu.
  • awatar gość: Na to wygląda,że spotkanie nie będzie gorsze.
  • awatar gość: Gorsz? Od czego? Pisz ze zrozumieniem.
  • awatar gość: Czytaliście dzisiejszy ygodnik Nadwiślański?
Pokaż wszystkie (4) ›
 

cygany
 
12 maja 2011r (czwartek) o godz. 15.15 w sali narad Urzędu Miasta i Gminy w Nowej Dębie odbędzie się KOMISJA OŚWIATY zwołana na prośbę RODZICÓW DZIECI Z CYGANÓW.
Będziemy mieli okazję na spokojnie wysłuchać Burmistrza jakie łączenia klas przewiduje dla naszych dzieci, jakie są jego argumenty przemawiające za tym jak również przedstawić naszą wizję nauki naszych dzieci i nasze argumenty.
Będzie to okazja do przekonania Burmistrza do naszych racji.
Zapraszamy do wzięcia udziału w tej Komisji wszystkich rodziców oraz nauczycieli , którym leży na sercu los naszych dzieci.
Nie bądźmy obojętni na to co dzieje się wokół nas, włączmy się aktywnie w kształtowanie naszej szkoły.
Jeszcze raz bardzo gorąco wszystkich zapraszamy do wyjazdu w czwartek do Nowej Dęby i do wzięcia udziału w Komisji.
  • awatar gość: Jak najwięcej rodziców powinno pojechać na tą komisję aby udowodnić, że sprawy szkoły żywo ich interesują. Nie możemy zezwolić aby rzeczy dotyczące nas samych działy się bez naszej wiedzy.
  • awatar zs: złączą klasy, zmniejszą liczbę nauczycieli i będzie taniej bo tylko im o to chodzi. zadłużona gmina po szyję, niedługo całkiem upadnie a oni szukają kasy tylko nie tam gdzie trzeba. gdyby zwrócili uwagę na skutki prognozujace co po tym złaczeniu będzie to jestem pewiem, że będą korzyści tylko finansowe dla gminy. stracą na tym dzieci i to jest najgorsze. rodzice i mieszkańcy nie powinniście na to pozwolić. ostatnio w mediach była taka sama sytuacja i władze uległy ale to dopiero po interwencji mediów. może i tu tak trzeba będzie. gmina nowa dęba kiepsko stoi ale niech na dzieciach nie oszczędzają tylko na tym co najbardziej zbędne.
  • awatar zs: pamiętajcie, że władza jest przez nas wybierana i dla nas ma działać a nasze władze lokalne szczególnie. niesprawiedliwość jest jednak wielka bo nowa dęba jest najbardziej wspierana a wsie widać, że mniej. ale to nie tylko u nas. dobrze, że mamy teraz radnego Pana Mariana bo widać, że chłop działa a zachodu z tym dużo, za nieduże pieniądze. stara się i osiąga sukcesy. musimy mu pomagać w tym. nie bójmy się mówić o wszystkim ale walczyć o swoje musimy bo prosząc tylko nic się nie wskóra bo nikt się z nami liczyć nie będzie. chcieli studzienkę wstawić przed remizę, w takim miejscu to nawet chyba na złość projektant zrobił. nie dadło się przenieść, dało się. tu też nie można na to pozwolić.
Pokaż wszystkie (12) ›