Wpisy użytkownika Cygany z dnia 18 maja 2011

Liczba wpisów: 3

cygany
 
INFORMACJA

W związku ze zbliżającą się inwestycją polegającą na ułożeniu chodnika od szkoły do przystanku kolejowego (po stronie szkoły) informujemy wszystkie osoby u których znajdują się stare przyłącza wodne a które planują ich wymianę w najbliższym czasie o jak najszybsze zgłoszenie tego faktu do PGKiM w Nowej Dębie.
Informację tę podajemy w związku z tym, że za wymianę przyłącza płaci użytkownik (mieszkaniec) a po ułożeniu chodnika koszt ten na pewno wzrośnie o jego rozbiórkę i ponowne ułożenie w miejscu w którym przebiega przyłącz wodny.
Informujemy również o możliwości uzgodnienia z PGKiM,że wykop pod nowy przyłącz będzie wykonany we własnym zakresie co obniży koszty jego wymiany.

Telefon do PGKiM w Nowej Dębie

15/846 26 41
15/846 26 42
15/846 26 43
  • awatar gość: To prawda , teraz wymiana wyniesie mniej niż później jak położą chodnik.
  • awatar gość: po co taki głupi komentarz
  • awatar gość: Dlaczego głupi. Chyba normalne, że drożej będzie jak będą musieli rozbierać chodnik. Więc chyba teraz lepiej wymienić.
Pokaż wszystkie (8) ›
 

cygany
 
Centrum Kultry Lasowiackiej w Cyganach od wczoraj posiada trzy komputery (wcześniej dwa). Mogło być ich w sumie pięć przy odrobinie dobrej woli niektórych decydentów, co byłoby ilością wystarczającą na nasze środowisko ale siły wyższe sprawiły, że jest tylko jeden więcej niż było.
Zapraszamy do korzystania z nich zainteresowanych mieszkańców.
  • awatar gość: Dlaczego mogło być pięć a jest trzy?
  • awatar Cygany: Wydaje się, że najbardziej kompetentną osobą, która powinna odpowiedzieć na to pytanie jest Dyrektor Domu Kuktury w Nowej Dębie. Tylko czy zechce na nie odpowiedzieć? Powinien. Na pewno to pytanie przeczyta więc prośba do p. Dyrektora - prosimy o odpowiedź.
Pokaż wszystkie (2) ›
 

cygany
 
Zapraszamy do lektury Tygodnika Nadwiślańskiego.
Szczególnie polecamy art. "Nie wierzą w hiszpański raj" na str.5
oraz "Koniec " grzebania"  w oświacie " na str.7.