Wpisy użytkownika Cygany z dnia 10 maja 2011

Liczba wpisów: 4

cygany
 
Pieniądze na ten cel gmina pozyskała ze śodków powodziowych.
  • awatar gość: Wydaje się dobrze wykonana robota. Powoli zaczyna się coś dziać w Cyganach.
  • awatar gość: @gość: @gość: Oj dzieje sie tylko ze to jeszcze nie dzialania obecnego radnego.Radna Marysia jeszcze wiele bedzie miala efektow swojej dzialalnosci.to wiedz ci ktorzy nie sa zazdrosni i chca to widziec i wiedziec.
  • awatar gość: Pewno przez najbliższe 20 lat to będą jej zasłgi tylko czemu jak była radną nic się nie działo.
Pokaż wszystkie (29) ›
 

cygany
 
Na prośbę rodziców przedstawiamy liczbę urodzeń w poszczególnych latach i liczbę uczniów w następnym roku szkolnym w poszczególnych szkołach.
  • awatar gość: Urodzenia w Cyganach nie są tak złe w porównaniu do innych miejscowości.
Pokaż wszystkie (1) ›
 

cygany
 
Informujemy wszystkich, którzy mają zamiar wyjechać na Komisję,że spotykamy się obok szkoły o godz. 14.30.
Ci którzy nie mają pojazdu proszeni są o kontakt
tomczykmarian@interia.pl.
Są mieszkańcy, którzy wybierają się samochodami i mają wolne miejsca tak że prosimy o informację kto chciałby z tego skorzystać .
  • awatar gość: Nie zapomnijmy jutr o wyjeździe ns komisję.
  • awatar gość: Czy Marian nie boi się, że narazi się Burmistrzowi stając po stronie rodziców? Chociaż prawdę mówiąc rozsądny człowiek o takie rzeczy nie może mieć pretensji do nikogo.
  • awatar gość: boi się czy się nie boi nas reprezentuje i z nami powinien!!!!! być. jesli nie będzie to i jego nie bedzie w następnej kadencji. poprzednia kadencja właśnie pokazała brak adekwatnego zaangażowania w nasze sprawy przez Panią radną a co za tym idzie przegrana w wyborach. zaangażowanie musi być. pamiętacie zebranie wiejskie jak kilku strażaków jasno oznajmiło, że w żadnym wypadku nie pozwolą na studzienkę przed ich wjazde? tak właśnie trzeba bo jesli spokojnie nic się nie da załatwić to trzeba walczyć jak oni. my też tak musimy wszyscy gdy nie da się inaczej.
Pokaż wszystkie (10) ›