Wpisy użytkownika Cygany z dnia 8 marca 2011

Liczba wpisów: 3

cygany
 
  • awatar porucznik: Bardzo ładnie tylko za mało-prosimy o więcej!.....i za to dziękujemy
  • awatar gość: Najładniej im wychodzi piszczenie
  • awatar gość: kilka umie się ładnie ruszać
Pokaż wszystkie (9) ›
 

cygany
 
  • awatar Cygany: Przestańmy się już oczerniać. Podstawową sprawą , która nas łączy są Cygany. Wzajemne obwinianie się i oczernianie nie prowadzi do niczego. Powinniśmy złączyć nasze wysiłki celem zrobienia coś dla tej miejscowości a nie zużywać energię na kłótnie. W związku z powyższym wszystkie wpisy zostały usunięte. Wydaje się, że jest to najrozsądniejsze. Tylko wspólnymi siłami możemy zrobić coś dobrego. Wszystkie organizacje są potrzebne naszej miejscowości.
Pokaż wszystkie (1) ›
 

cygany
 
ZAPUSTOWE OSTATKI

W niedzielę 6 MARCA 2011R. W Centrum Kultury Lasowiackiej w Cyganach odbyła się impreza ZAPUSTOWE OSTATKI.
Było to spotkanie kilku organizacji, których członkowie wspólnie bawili się na koniec karnawału.
Impreza została zorganizowana przy pomocy Klubu Złotego Wieku, który prężnie działa przy CKL od dwóch lat.
W spotkaniu uczestniczyli również członkowie nowo powstałego klubu, który będzie działał przy CKL pod nazwą Klub Miłośników Rękodzieła Artystycznego.
Swoje święto miały też Cyganianki, które obchodziły 14-tą rocznicę swojej działalności. Był tort, były życzenia i gratulacje od uczestników spotkania i radnego p. Tomczyka Mariana.
Z okazji Dnia Kobiet każda  pani otrzymała symboliczny kwiat  oraz słodkości od partnera w tańcu zwanym walcem czekoladowym.
W spotkaniu wzieli udział członkowie zarządu Ligi Ochrony Przyrody w Tarnobrzegu, którzy przyjechali z życzeniami dla Cyganianek.
Wspólna zabawa trwała do późnych godzin nocnych przy muzyce kapeli lasowiackiej “LASOWIACY”, działającej przy Centrum  Kultury Lasowiackiej w Cyganach.

Kierownik CKL Halina Ordon

fot. M. Tomczyk