Wpisy użytkownika Cygany z dnia 5 listopada 2010

Liczba wpisów: 2

cygany
 
Cygany: ZAPRASZAMY ponownie wszystkich kandydatów na radnych z naszej miejscowości  do zaprezentowania się.
  • awatar P.Z.: Właśnie gdzie są programy pani Piwińskiej i i pana Urbaniaka?
  • awatar gość: Nikt z kandydatów oprócz jednego się nie prezentuje. Boją się czy może nie umieją posługiwać komputerem? A może nic nie mają do zaprezentowania?
Pokaż wszystkie (2) ›
 

cygany
 
Twój głos może zaważyć na wyborach.
Idź i głosuj.
  • awatar Witek: A na kogo można głosować w tym roku jeśli chodzi o kadydatów na radnych i na burmistrza?
  • awatar I: KOMENTARZ DO TEMATU: "Marian Czesław Tomczyk.: Zdjęcia z Zajęczego Ługu" Radni i pan burmistrz byli zaproszeni w tej rejon, ale nie pojawili się tam od razu, tylko później po fakcie. Nie wykazują się żadną wrażliwością w tym temacie. Widzieli i myślę, że doskonale zdają sobie sprawę. Jeśli chodzi o ścisłość, to droga się tam zapadła i wystarczyłoby ją tylko podwyższyć dużą ilością np. kamienia i problem byłby załatwiony i woda by się tam nie schodziła
  • awatar Marian Tomczyk.: Jeśli byli radni i widzieli to wszystko to słowo wrażliwość jest słowem wobec tego bardzo łagodnym. Jeśli znacie Państwo ich nazwiska proszę o podanie. Prawdę mówiąc czytając protokoły z sesji nie znalazłem ani razu wzmianki o tym chyba ,że przeoczyłem. Winiłbym za to niestety naszą radną bo to ona powinna podnieść ten temat i podnosić go na każdej kolejnej sesji aż do skutku. Nadmieniam, że sesje są co miesiąc , czyli od tamtego czasu gdy droga została popsuta było ich już parę.
Pokaż wszystkie (5) ›